Látka životu nebezpečná


Poppers jsou malé lahvičky většinou o objemu 15 ml a pak větší o objemu od 15 ml až do 30 ml. Uchovávají se v suchu, chladu a temnu a po otevření, se s nimi musí manipulovat velice rychle a obezřetně. Látka v nich obsažená je chemická sloučenina nitritů. Jedná se o alkyl nitrit, isobutyl nitrit, butyl nitrit, amylnitrit.
lidé ve městě.jpg
Účinky této látky se popisují jako afrodiziakum. Trvají minutu až dvě. Následně se dostaví pocit malátnosti, ztráta úsudku, chtíč, vzrušení, bušení srdce nebo pocit tepla. Co je ale důležité, je fakt, že se vám uvolní hladké svalstvo. To znamená oblast zadečku a u žen oblast ženského lůna. Proto některé ženy dosáhnou svého prvního orgasmu právě při použití této látky. Ovšem látka je to životu nebezpečná, protože může poškozovat nosní sliznici a také plíce.
děvče při západu slunce.jpg

Spolupráce formou velkoobchodu

Nabízíme i velkoobchod. Lepší ceny nikde nenajdete. Poskytneme vám zavádějící ceny, aby si vás zákazníci také našli. Zajistíme vám dobré nákupní podmínky a skvělé ceny. Naše výhody skýtají kromě nízkých cen, právě i tuto velkoobchodní spolupráci, která se pro každého podnikatele či obchodníka rozhodně vyplatí.
ü  Co způsobuje?
ü  Právě isobutyl nitrit a butyl nitrit se prodává jako čistící přípravek. S těmito lahvičkami se mohou čisti kůže, hlavy audio a video rekordérů a mnohé další věci, třeba i erotické a penilní pomůcky.
ü  Taneční zábava
ü  V dnešním světě se tyto malé lahvičky používají více na tanečních zábavách. Najdete ji v některých klubech, také mezi homosexuály jsou lahvičky velice používané, protože bez nich by to nikdy nešlo. Látky v nich obsažené najdete v různých afrodisiacích a také v lécích pro kardiaky. Snižují krevní tlak, naopak ucítíte silné bušení srdce.
přemýšlivý pár.jpg
ü  Jaká hrozí rizika při použití?
ü  Snížení imunitního systému. V případě, že chcete vyzkoušet, některou z mnohých druhů, které se nabízí, existuje již více jak 150 kvalitních a prověřených druhů, hrozí riziko snížení funkce imunitního systému a to ještě i několik dní po užití.