Když zásuvky a vypínače, tak ty, které se vám přizpůsobí

Víte, v čem jsou vypínače unica https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ jiné, lepší než ostatní? Je to jednoduché, stačí se podívat na to, jak vypadají! Zatímco dobrou kvalitu produktů vám nabídnou i jiní výrobci, dokonalý vzhled ne. A pokud jde o barvy, tak ty budete na trhu hledat téměř marně. Přitom stačí navštívit nabídku od výrobce schneider electric a zabrousit do jeho produktové řady schneider unica a jistě si vyberete to pravé.barevná paleta
A je úplně jedno, o jakou barvu máte zájem. Budete překvapeni tím, jak je nabídka široká a barevná škála pestrá. Můžete volit nejen z jednotlivých druhů barev, ale také z jejich barevných odstínů. Nakonec možná zjistíte, že vybrat si toho pravého elektrického pomocníka do vaší domácnosti není jen tak, protože je jasné, že zvolený odstín musí dokonale sedět, takže svůj výběr budete muset pořádně promyslet.
Navíc, nejde jen o barvy. V nabídce jsou i pěkné tvary, protože i na nich záleží. Stejně tak jako na celkově přitažlivém designu.

Jak je možné, že si můžete vybírat?

Takové možnosti máte jen díky unikátnímu modulárnímu systému produktů řady schneider unica. Každý vypínač anebo zásuvka sestává ze dvou základních částí. K nim se řadí univerzální strojek a unikátní rámeček. Zatímco strojky osadíte do zdí pouze jednou, a poté už navždy zůstanou na svém místě, rámečky můžete měnit tak často, jak budete chtít.bílé zásuvky, zeď

A co když se rozhodnete pro změnu?

Díky chytrému modulárnímu systému to není ani ten nejmenší problém. Výměna svrchního rámečku je otázkou několika okamžiků a jednoduchého pohybu ruky. Spolehlivě se přitom obejdete bez elektrikáře, protože strojky zůstanou na svém místě. Stačí si nakoupit svrchní rámečky podle vašich představ a za chvíli máte hotovo. Je to rychlé, levné, flexibilní.
Váš byt může být konečně zcela dokonalý, a to do posledního detailu!