Domy na míru

Každý z nás s ní o tom, že si ve svém životě najde druhou polovičku, založí rodinu a koupí nebo si postaví vlastní barák s velkou zahradou a psem. Pokud už rodinu máte a schází Vám poslední věc, v podobě rodinného domu, zkuste se podívat na webové stránky hbstavby, kde najdete Váš vysněný baráček na míru.

hbstavby

Tato firma plní sny o bydlení už mnoho let a má ty nejlepší zkušenosti s výstavbou domů a navrhováním projektů. Firma si zakládá na spolehlivosti a hlavně na profesionalitě zaměstnanců a také na materiálu, ze kterého je dům realizovaný. Férové jednání a plnění plánů, dle časového harmonogramu, je priorita. Firma začíná projektem a končí až poslední fází, což je předání klíčů od nového domu. Mimo to jsou jejich stavby nízké na náklady a některé se pohybují již od 1000 Kč měsíčně a věřte nebo ne, ale na měsíčních nákladech za dům se dají ušetřit velké peníze. Je neuvěřitelný rozdíl, když zaplatíte za měsíční náklady dva tisíce nebo šest tisíc.

hbstavby (2)

Na webových stránkách firmy si můžete prohlédnout fotografie již realizovaných domů a udělat si sami obrázek, jak stavby vypadají. Firma se zabývá výstavbami již od počátečního projektu až po finální předání klíčů od hotového domu. Zabývá se převážně domy na klíč, bungalovy, ale také patrovými domy a další. Na webových stránkách se můžete také podívat na reference zákazníků, které si nechali domy postavit. Samozřejmostí je zde také kontakt na firmu a to včetně facebooku, twitteru, či emailu. Telefonní kontakt na webových stránkách najdete také.

Pokud tedy hledáte spolehlivou firmu, které má se stavbami a projekty ke stavbám to nejlepší hodnocení, obraťte se na hbstavby. Zaručeně se Vám jejich práce bude líbit a Váš dům bude z kvalitního materiálu a včas předán vaší maličkosti. Proto neváhejte a kontaktujte tuto firmu, ať můžete začít bydlet v novém domě co nejdřív.