Celoroční mobilní dřevostavba vám poslouží jako dokonalá chata či malý dům

.


Ať už chcete žít na venkově anebo ve městě, můžete bydlet i za rozumnou cenu, která nespolkne všechny vaše úspory na dlouhé roky dopředu. Řeč je o bydlení v mobilním domě.

hypotíky

To se od života v klasickém domě výrazně liší především tím, že mobilní dům nemá pevné základy spojené se zemí. V Českých poměrech se nedávno jednalo o zvláštnost, ale jak se zde mobilní domy čím dál více zabydlují, tak už to tak netypické dávno není. A majitelům takového bydlení to může přinášet i mnohé výhody. Třeba v tom, že jakmile se rozhodnou změnit adresu, tak jim v tom nic nebrání. Mohou doslova zvednout kotvy a přesunout se o kus dál. Stejně tak jako hotový mobilní dům přiveze na místo určení speciálně upravený automobil, může ho kdykoli opět odvézt a můžete ho nechat usadit někde jinde, ať již na druhém konci vesnice anebo na druhém konci republiky.

A aby bylo jednou pro vždy jasno, tak mobilní dům není žádná maringotka. Jedná se o plnohodnotné bydlení, ve kterém naleznete vše potřebné pro život. A záleží už jen na vás samotných, jak moc jste nároční. Váš dům může vypadat jako klasický panelový byt, může mít stejné dispozice i stejné vybavení. Ale rovněž tak může být vybaven luxusně, přímo pohádkově tím nejlepším, co je trhu s bydlením k mání.

smlouva

.

Anebo pokud spíše než po trvalém celoročním bydlení toužíte po nějaké sezónní chatě, můžete si třeba pořídit celoroční mobilní dřevostavbu, kterou budete užívat jako venkovskou chalupu či chatu, kam budete o víkendech vyrážet za odpočinkem. Toto bydlení tak můžete skvěle skombinovat třeba s větším pozemkem, kterého se vám ve městě nedostává, a na kterém si vypěstujete zdravé a čerstvé potraviny pro váš stůl. A vždycky, když vás to ve městě omrzí, budete moci vyrazit na svou mobilní dřevostavbu, kterou si klidně můžete nechat zkolaudovat a usídlit se tam natrvalo.

Celoroční mobilní dřevostavba vám poslouží jako dokonalá chata či malý dům
4 (80%)5
.